Wołowina Jack Link's

4 produktów

Suszona wołowina Jack Link’s Beef Jerky – pyszny smak i solidna dawka energii

Suszona wołowina Jack Link’s Beef Jerky to pyszna i wartościowa przekąska, która stanowi doskonałe źródło białka i energii. To tradycyjny rarytas, który pochodzi z USA i przygotowywany jest z najlepszej, brazylijskiej wołowiny. Mięso suszone według tajnej, rodzinnej receptury, wyróżnia się bardzo charakterystycznym, słodkawym posmakiem. Doskonale wyczuwalna jest w nim także nuta podwędzenia. Wołowina Jack Link’s to wyjątkowy smak i bezkompromisowa jakośćPrzekąski Jack Link’s Beef Jerky powstają ze starannie selekcjonowanej, chudej wołowiny. Pocięte na cieniutkie paski mięso marynowane jest w specjalnie stworzonej mieszance przypraw i ziół. Kolejno wołowina poddawana jest wolnemu suszeniu i wędzeniu. Produkty Jack Link’s wyróżniają się bezkompromisową jakością, czego najlepszym dowodem jest to, że do uzyskania 100 g przekąski potrzebne jest prawie 200 g wołowiny. Energetyczna przekąska, którą możesz mieć zawsze pod rękąWołowina Jack Link’s Beef Jerky to idealna przekąska dla wędkarzy, turystów, podróżników, sportowców i kierowców. Dzięki temu, że nie musi być ona przechowywana w lodówce, możesz mieć ją zawsze pod ręką. Co więcej, wysoka zawartość białka i niska zawartość tłuszczu sprawia, że suszona wołowina jest doskonałą i zdrową alternatywą dla innych, popularnych przekąsek. Produkt dostępny jest w kilku oryginalnych smakach – wybierz swój ulubiony i ciesz się idealną przekąską na każdą okazję!

 

Suszona wołowina Jack Link’s Beef Jerky to przepyszna, wysokobiałkowa przekąska, która zapewni Ci dużą dawkę energii. Spróbuj delikatnych kawałków najlepszej brazylijskiej wołowiny o charakterystycznym słodkawym smaku z wyraźną nutą podwędzenia.

Amerykańskie korzenie

Przekąska Jack Link’s Beef Jerky pochodzi z USA i przygotowana jest według tajnej, rodzinnej receptury, bazującej na ponad 130 latach doświadczenia, umiejętności, cierpliwości i zaangażowania.

Wyselekcjonowaną, najchudszą wołowinę tniemy na cienkie paski, marynujemy w starannie przygotowanej mieszance ziół i przypraw, a następnie powoli suszymy i wędzimy. W efekcie powstaje pyszna, wysokobiałkowa i niskotłuszczowa przekąska Beef Jerky. Do wyprodukowania 100 g Jack Link's Beef Jerky potrzeba prawie 200 g wołowiny – to wiele mówi o naszej jakości.

Dzięki wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości tłuszczu Jack Link's Beef Jerky to doskonała mięsna przekąska na wiele okazji - dla turystów, podróżników, sportowców czy kierowców.

Przekąska nie musi być przechowywana w lodówce, dlatego zawsze możesz mieć ją ze sobą. To idealne źródło białka, energii oraz zdrowa alternatywa dla innych przekąsek. Masz do wyboru cztery różne smaki - sprawdź który pasuje do CIEBIE

    widok
      pixelpixelpixelpixel