Komary, kleszcze ochrona

8 produktów

Komary i kleszcze – ochrona przed ukąszeniami może być naprawdę skuteczna

Przebywanie na świeżym powietrzu niemal zawsze wiąże się z problematyczną obecnością insektów. Choć jest ona wyjątkowo uciążliwa na łonie natury, np. podczas wypraw wędkarskich czy spacerów po lesie, to muchy, meszki, komary i kleszcze często dają się we znaki również w miastach. Na szczęście ochrona przed ich ukąszeniami staje się coraz skuteczniejsza – nowoczesne preparaty i urządzenia potrafią niemal zupełnie rozwiązać ten uporczywy problem. Solidne preparaty na komary i kleszcze – ochrona ciałaO ochronie ciała przed komarami i kleszczami warto pamiętać podczas każdego wypadu w teren lub nad wodę. To nie tylko kwestia komfortu, ale i zdrowia – kleszcze roznoszą szereg poważnych chorób, w tym boreliozę i kleszczowe zapalenie mózgu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi wysokiej jakości repelenty renomowanej marki MUGGA, które zawierają 50% DEET. To preparaty, które wyróżniają się łatwą aplikacją, przyjemnym zapachem i długotrwałym działaniem. Proponujemy Ci również kojące balsamy po ukąszeniu, które skutecznie łagodzą dyskomfort wywołany kontaktem z insektami, meduzami i pokrzywami. Poznaj nowoczesne urządzenia odstraszające i zapomnij o insektach!Ochrona ciała przed komarami i kleszczami to tylko jedna z form walki z uciążliwymi insektami. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne urządzenia odstraszające, które tworzą strefę wolną od owadów na obszarze do 20m². W naszym sklepie znajdziesz je w formie estetycznych lampek, które idealnie sprawdzą się na biwaku, tarasie czy działce. Polecamy również mobilne odstraszacze, których możesz używać zarówno stacjonarnie, jak i podczas podróży – po umieszczeniu w kaburze i przypięciu do plecaka. Sprawdź nasze propozycje i postaw na naprawdę skuteczną ochronę przed komarami, kleszczami i innymi, uporczywymi insektami!
Przy wielogodzinnych sesjach wędkarskich spędzonych na otwartym terenie musimy zmagać się z pewnym niewygodami. Jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwo związane z ukąszeniem różnego rodzaju groźnych dla zdrowia insektów. Mogą to być komary europejskie, kleszcze, meszki, muchy.                                                                       
W naszej ofercie najwyższej jakości repelent od MUGGA z 9,5% oraz 50% DEET do bezpośredniej aplikacji na odzież i odkryte części ciała.                                                                                                                                                                  
Dodatkowo, świetna alternatywa na środek na komary:
  • urządzenie odstraszające, w miejscu uruchomienia tworzy strefę ochronną, wolną od komarów i innych drobnych owadów na obszarze około 20m²,
  • praktyczna i wygodna kabura do urządzenia odstraszającego komary i meszki z etui posiadajacym klips, dzięki któremu będziemy mogli przypiąć urządzenie do plecaka czy kurtki,
  • lampka Bristol, która tworzy w miejscu postawienia strefę ochrony przed komarami i innymi drobnymi owadami na obszarze 20m²; jej łagodne światło pięknie ozdobią twoją działkę czy taras. 


 

    pixelpixelpixelpixel