Rękawice wędkarskie

22 produktów

Rękawice wędkarskie doskonałe na chłodniejsze dni

Wyposażenie wędkarza nie byłoby kompletne, gdyby nie praktyczne rękawice. Wędkarskie modele są wzmocnione, a przy tym bardziej przewiewne, by umożliwić operowanie w nich. Muszą przecież umożliwić zakładanie przynęty na haczyk. Ważny, by były wodoodporne i antypoślizgowe. Tego rodzaju część garderoby nie zajmuje wiele miejsca, warto więc nosić ją przy sobie, w jednej z przepastnych kieszeni kamizelki.

Konieczna ochrona Twoich rąk nad wodą

Twoje ręce mogą zostać zranione nie tylko przez ostre haczyki, lecz też przez zęby czy łuski. Dlatego praca w rękawiczkach neoprenowych wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Wybierz materiał oddychający, antypoślizgowy, lecz przede wszystkim lekki. W nich nie grożą Ci urazy, nie musisz też martwić się o uciekającą z rąk rybę. Gdy temperatura na łowisku będzie niska, przydadzą Ci się profesjonalne rękawice. Sprawdzają się one bowiem nawet przy temperaturze – 50 stopni Celsjusza. 

Rękawice wędkarskie z jednym palcem

Z kolei rękawice, w których osłonięty jest jeden palec, ułatwiają pracę z wędką. W naszym sklepie znajdziesz wiele wygodnych modeli, które przydadzą Ci się na łowisku. Zapinane na praktyczny rzep, dopasują się do każdej dłoni. Wybierz parę, która posłuży Ci przez długi czas i sprawi, że nawet ekstremalne warunki będą przynosiły efekt. 

pixelpixelpixelpixel