Skarpety

21 produktów

Skarpety wędkarskie na każdą porę roku 

Skarpety, choć mogą wydawać się niepozorne, mają naprawdę duży wpływ na ogólny komfort. Dotyczy to szczególnie aktywności na świeżym powietrzu – w tym wędkarstwa. Dobre skarpety zapewniają wygodę, chronią przed zimnem i zabezpieczają stopy przed bolesnymi obtarciami. Odpowiednio dobrane doskonale zadbają o to, by czas spędzony na wędkowaniu był przyjemnością bez względu na pogodę i porę roku. Skarpety idealne na długie godziny spędzone nad wodąSkarpety stworzone z myślą o wędkarzach wyróżniają się naprawdę imponującymi właściwościami. W ofercie naszego sklepu bez problemu znajdziesz modele, które zapewnią Ci komfort przed długie godziny i sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Nasze skarpety wędkarskie to między innymi doskonałe odprowadzanie wilgoci, bezuciskowe ściągacze i strefowa budowa, która chroni ścięgno Achillesa. Co więcej, polecamy Ci również nowoczesne modele, które wzbogacone są specjalistycznymi włóknami – np. zabezpieczającym przed ścieraniem włóknem Kevlar czy hamującą rozwój bakterii i grzybów wełną merino. Ciekawostką w ofercie naszych wędkarskich skarpet są także modele kanadyjskiej marki EIGER, które bardzo szybko schną i zapewniają ciepło nawet wtedy, gdy są mokre. Skarpety wędkarskie z humorystycznymi motywami W naszym asortymencie nie zabrakło też wędkarskich skarpet, które wyróżniają się humorystycznymi motywami. Propozycje tego typu to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników połowów. Idealnie uzupełnią ekwipunek na cieplejsze dni, doskonale sprawdzą się również na co dzień. Ponadto mogą okazać się ciekawym upominkiem. Sprawdź, co znalazło się w naszej ofercie i wybierz skarpety, które zapewnią Ci maksimum wygody podczas wędkarskich wyzwań! 
W skarpetach wędkarskich, oferowanych w naszym sklepie, Twoja wyprawa nad wodę nabierze zupełnie nowego znaczenia. W tych skarpetach ryby będą brały jak nigdy dotąd.                                                                                        
Znacznie poprawiajace komfort wędkowania, wykonane z wełny, stanowią doskonałą izolację cieplną na długie godziny spędzone nad wodą. 
      
Kanadyjska firma EIGER przebojem weszła na rynek zimowej odzieży wędkarskiej. Skarpety produkowane są z najwyższej jakości materiałów i surowców i oferowane w bardzo przystępnych cenach. Cała rzesza polskich wędkarzy i myśliwych jest użytkownikiem tych znakomitych produktów. 
pixelpixelpixelpixel