Krzesła, fotele, łóżka

13 produktów

Krzesła, fotele i łóżka wędkarskie – wygodny ekwipunek biwakowy 

Wielogodzinne połowy wcale nie muszą odbijać się negatywnie na Twoim komforcie. Co więcej, w dzisiejszych czasach nawet nie powinny tego robić. Nowoczesny sprzęt wędkarsko-turystyczny oferuje Ci naprawdę imponujące krzesła, fotele, łóżka i stoliki, które pomogą Ci stworzyć w pełni komfortowe stanowisko w niemal każdych warunkach. Praktyczne krzesła, fotele, łóżka i stoliki – maksimum komfortu wędkarzaCiesz się połowami, nie rezygnuj z wygody! W ofercie naszego sklepu czeka na Ciebie szeroki wybór krzeseł, foteli, łóżek i stolików, które zapewnią Ci maksimum komfortu nawet podczas wielogodzinnych wypraw wędkarskich. W asortymencie czekają na Ciebie między innymi bardzo wygodne fotele karpiowe, nowoczesne łóżka oraz kompaktowe krzesła z wysokimi oparciami. Osobom, które szukają naprawdę kompaktowego sprzętu, polecamy z kolei krzesła wędkarskie, które wyróżniają się bardzo lekkimi, składanymi konstrukcjami. Co więcej, w naszej ofercie nie zabrakło praktycznych, rozkładanych stolików wyposażonych w miejsca na napoje.Nowoczesny sprzęt wędkarsko-turystyczny od renomowanych marekChcemy, by nasz sprzęt gwarantował maksimum wygody i wyjątkową trwałość, dlatego mówimy NIE produktom słabej jakości. Krzesła, fotele, łóżka i stoliki, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu to propozycje znanych i cenionych marek, takich jak SPRO, FOX, MIKADO, STRATEGY czy PROLOGIC. Sprzęt wykonany jest z bardzo solidnych materiałów, z dużą dbałością o detale. Wybierz akcesoria dla siebie i przekonaj się, że staną się one idealnymi towarzyszami Twoich wędkarskich wypraw. 
Krzesła, fotele i łóżka wędkarskie to podstawa naszego ekwipunku biwakowego. Komfort, wygoda i praktyczne zastosowanie nad wodą odbija się echem na poziomie naszego dobrego samopoczucia.                                                                                                                                                                            
Świat nie stoi w miejscu, dlatego również my postanowiliśmy iść o krok do przodu.
Nasza oferta od producentów takich jak: GENLOG, FOX, MIKADO, PROLOGIC prezentuje jedynie najlepsze produkty zapewniające maksymalny komfort dla mobilnego wędkarza:                                                        
  • duże, wygodne fotele wędkarsko-turystyczne, wykonane z wyjątkowo mocnego i trwałego, wodoodpornego materiału,
  • prawdziwie uniwersalne, super lekkie i kompaktowe krzesła wędkarskie na każdą okazję,
  • krzesła przeznaczone dla wędkarzy, którzy wolą większe fotele z wyższym oparciem,
  • łóżko karpiowe o niepowtarzalnym wzorze Camo,
  • siedzisko turniejowe,
  • stoliki wędkarskie, jako bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające na położenie wszystkich rzeczy potrzebnych w jednym miejscu.
    pixelpixelpixelpixel