Termosy, kuchnia

31 produktów

Kubki, zestawy i termosy – kuchnia na wypady biwakowe

Długie zasiadki, wypady biwakowe i rodzinne wycieczki – na niemal wszystkich wyprawach na łono natury przydadzą się praktyczne akcesoria kuchenne. Dzięki nim z łatwością przetransportujesz, przygotujesz lub podgrzejesz plenerowy posiłek – tak, by smakował on równie dobrze, jak ten, który przyrządzasz w domowym zaciszu. Niezawodność gwarantowana przez renomowane marki W Barduta wiemy, że organizacja posiłków w plenerze potrafi okazać się sporym wyzwaniem. Chcąc ułatwić Ci zmagania z organizacją plenerowej kuchni, przygotowaliśmy linię niezawodnych kubków, termosów i kuchennych zestawów. Stawiamy jedynie na sprawdzone produkty, a wiele z nich przetestowaliśmy osobiście. Gwarancją najwyższej jakości są też nasi producenci, wśród których znajdziesz między innymi TERMITE, PROLOGIC, FOX i SHIMANO. Praktyczne zestawy kuchenne, kubki i termosy na napoje oraz żywnośćW naszej ofercie znajdziesz praktyczne kubki, termosy i zestawy kuchenne. Proponujemy Ci między innymi termosy i kubki termiczne dedykowane ciepłym oraz zimnym napojom. Polecamy również nowoczesne pojemniki na żywność, poręczne zestawy sztućców i praktyczne komplety kuchenne z garnkiem i patelnią. Sprawdź nasze akcesoria i przekonaj się, że organizacja plenerowych posiłków może być łatwiejsza, niż Ci się wydaje!
Nasza oferta termosów na żywność i kubków termicznych opiera się przede wszystkim na produktach firmy TERMITEW Barduta.pl uważamy, że to najlepsze produkty na rynku i sami używamy ich podczas naszych nocnych zasiadek czy też rodzinnych wypadów nad wodę. Nigdy nas nie zawiodły.                                                                                                          
Ich myślenie i działania skupiają się w motto firmy: PASSION FOR EXCELLENCE. Daj sobie szanse i sam przekonaj się o niezawodności i ponadczasowej elegancji ich produktów.         
                                                                                                                                                                            
Praktyczne zestawy kuchenne od PROLOGIC, idealne do przygotowania posiłków na zasiadkach lub każdym wypadzie biwakowym. Wykonane z wysokiej jakości materiału pokrytym warstwą zapobiegającą przywieraniu. Można go dopełnić dostępnym zestawem sztućców dla jednej osoby lub gościa, żeby nasze posiłki w plenerze niczym nie odbiegały od tych w 5-cio gwiazdkowych restauracjach.
pixelpixelpixelpixel