Bielizna termoaktywna

45 produktów

Bielizna termoaktywna, która umożliwi wędkowanie w trudnych warunkach

Ekwipunek wędkarski to cała masa przydatnych akcesoriów. Oprócz rzeczy oczywistych, związanych bezpośrednio z połowem, warto też zadbać o siebie. Noszenie odzieży przeznaczonej dla wędkarzy ułatwia kamuflaż, lecz przede wszystkim chroni ciało. Kontakt z wodą jest w tym wypadku nieunikniony, dlatego warto dobrze się zabezpieczać. Bielizna termoaktywna z pewnością przyda się każdemu, kto spędza nad wodą chłodne poranki.

Zadbaj o swój komfort podczas wędkowania nosząc ciepłe ubrania

Bielizna termoaktywna, którą zakłada się pod ubranie, powstaje ze specjalnych materiałów syntetycznych. Ich niewątpliwą zaletą jest zdolność odprowadzania potu i pary wodnej ze skóry. Dzięki temu zawsze będzie Ci sucho, a także ciepło. Nawet w przypadku zamoczenia, ubranie to szybko wyschnie, nie tracąc swoich właściwości. Bielizna zapewnia też wysoką oddychalność, dzięki czemu nawet po wielu godzinach noszenia będziesz czuć się komfortowo.

Wygodne spodnie i bluzki składają się na komplet bielizny termoaktywnej

W naszym sklepie znajdziesz produkty wysokiej jakości, takich marek jak: GRAFF, MIKADO, SEELAND, STOOR, DRAGON. Nosząc ich ubrania, możesz spokojnie wędkować, bez obaw o zimno i wilgotność. Dbając o swój komfort, stwarzasz lepsze warunki do łowienia, koncentrując się jedynie na tym. Do wyboru masz długie spodnie, ciasno przylegające do ciała, oraz koszulki z krótkim i długim rękawem. Zobacz, który zestaw przypadnie Ci do gustu.

pixelpixelpixelpixel