Kurtki wędkarskie

19 produktów

Kurtki wędkarskie, dzięki którym nie zmokniesz i nie zmarzniesz

Wędkowanie jest Twoją pasją? Wiesz dokładnie jakie przynęty sprawdzają się na ryby i z łatwością łapiesz na haczyk imponujące okazy? Z pewnością wiesz też, jak ważne jest, by odpowiednio się ubierać. Czas spędzony nad wodą wymaga od Ciebie przygotowania także w tym zakresie. Wybierając nieprzemakalne kurtki poczujesz większy komfort, a to przełoży się na ilość złowionych sztuk.

Wysoka jakość kurtek uszytych z oddychającej membrany

Skoro już poświęcasz swój czas na pasję, jaką jest wędkowanie, zrób to najlepiej, jak się da. Przygotuj sobie zestaw ubrań, w których będzie Ci ciepło i sucho, nawet stojąc po kolana w wodzie. Kurtki wędkarskie uszyte zostały z kilku warstw membrany, dzięki czemu są oddychające i nieprzemakalne jednocześnie. Nie musisz już martwić się deszczem i wiatrem, koncentrując się na samym łowieniu. A w jeszcze trudniejszych warunkach wykorzystaj kurtki termiczne, stworzone z najlepszych materiałów. 

Czołowi producenci kurtek teraz dostępni dla Ciebie

W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę kurtek, o doskonałej funkcjonalności, takich marek ja: PROLOGIC, PINEWOOD, SAVAGE GEAR, GRAFF, DAIVA, SHIMANO, IMAX, TAGART. Wybierz model, w którym poczujesz się wygodnie. Kolory naszego asortymentu zgodne są z potrzebami wędkarzy, którzy wolą nad wodą być mało widoczni. Specjalne komplety, w których znajdziesz kurtki wędkarskie i spodnie, będą idealne na połowy w wodzie. Pojemne kieszenie, trwałe zamki i wygodne kaptury sprawią, że także poza łowiskiem z przyjemnością będziesz nosić tego rodzaju odzież. 

    pixelpixelpixelpixel