Kołowrotki

171 produktów

Jednym z najważniejszych elementów zestawu wędkarskiego jest z pewnością kołowrotek. W naszej ofercie znajdziesz mechanizmy te produkcji wiodących marek, takich jak m.in.: Dragon, Shimano, Savage Gear, Konger, Mikado, Okuma, Ryobi.

W asortymencie posiadamy rozmaite kołowrotki – karpiowe, matchowe, typu method feeder, a także spinningowe czy morskie, z łożyskami odpornymi na słoną wodę. Posiadamy również warianty z wbudowanym hamulcem walki lub z tylnym hamulcem – znajdziesz u nas niemalże każdy typ tego mechanizmu, odpowiedni do właściwej metody połowu.

Ponadto, proponowane produkty mogą się różnić rozwiązaniami konstrukcyjnymi, takimi jak: konstrukcja rotora, pojemność szpuli i jej rodzaj (wyróżniamy np. szpule aluminiowe czy grafitowe), czy z wbudowanym napędem na ślimaku lub na kołach zębatych. Udostępniamy również multiplikatory.

Rokrocznie producenci wprowadzają na rynek ulepszone, nowoczesne produkty – np. z większą liczbą łożysk, co przekłada się na lepszą pracę mechanizmu i wynikającą z tego większą przyjemność połowów. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom modele z nawet 5 letnią gwarancją, czy kołowrotki spinningowe o wadze poniżej 200g w przystępnej cenie, które kiedyś były dostępne jedynie w sferze marzeń i fantazji.

Sprawdź naszą ofertę – oferowane nowoczesne kołowrotki od znanych producentów przeżyją niejedną przygodę i nawet po 20 latach, będą mogły holować „łodzie podwodne”!

pixelpixelpixelpixel