Odzież i obuwie wędkarskie

381 produktów

Szukasz trwałej, odpornej na trudne warunki odzieży wędkarskiej i specjalistycznych butów? Jeśli tak, to trafiłeś doskonale – proponujemy bardzo szeroki i zróżnicowany wybór różnego rodzaju elementów ubioru, które powinien mieć na swoim wyposażeniu każdy wędkarz.

Ocieplająca bielizna termoaktywna, wytrzymałe bluzy i kurtki polarowe, a nawet całe komplety i kombinezony stanowią wyłącznie część naszej oferty. Dostarczamy również kurtki wodoodporne, praktyczne kamizelki z wieloma kieszeniami, specjalne spodnie i krótsze spodenki, a także koszulki i koszule, które zapewnią komfort nawet podczas trudnych warunków pogodowych. Polecamy również ofertę obuwia, na którą składają się m.in. spodniobuty, kalosze i inne rodzaje bardzo wytrzymałych oraz wygodnych butów.

Ofertę wieńczą akcesoria i dodatki do ubioru, takie jak np. skarpety, rękawice, a także ochronne czapki, kapelusze czy okulary polaryzacyjne, zmniejszające widoczność odblasków z powierzchni wody.

Wybierz wędkarską odzież i obuwie oraz akcesoria z naszego asortymentu i ciesz się wysokim komfortem połowu w każdych warunkach.

Wszystkie produkty znanych marek jak: Dragon, Geoff Anderson, Graff, Mikado, Mustad, Pinewood, Shimano.

pixelpixelpixelpixel