Noże

46 produktów

Solidne noże – niezbędne w lesie i nad wodą

Dobry nóż to absolutnie niezbędny element wędkarskiego ekwipunku. Niezastąpiony podczas połowów, przyda się także na biwaku, przy ognisku oraz podczas wypadów do lasu. Klasyczne noże i scyzoryki to bardzo uniwersalne narzędzia, które warto mieć pod ręką na niemal wszystkich terenowych wyprawach. Uniwersalne noże wędkarskie i specjalistyczne noże do filetowaniaW ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór noży, które zostały stworzone z myślą o wędkarzach. Proponujemy Ci między innymi uniwersalne noże wędkarskie RON THOMPSON, które wyposażone są w wymienne ostrza. Polecamy także naszą serię noży do filetowania, które charakteryzują się smukłymi ostrzami i bardzo stabilnymi, antypoślizgowymi uchwytami. Noże myśliwskie, noże klasyczne, scyzoryki i ostrzałki Nasz asortyment to także noże myśliwskie, wśród których znajdziesz bardzo solidne, a zarazem ekonomiczne propozycje marki FROSTS MORA. Nie zapomnieliśmy również o klasycznych nożach i niezawodnych scyzorykach VICTORINOX. Ofertę uzupełniają praktyczne akcesoria – ostrzałki, krzesiwa i obieraczki. Zobacz nasze propozycje i wybierz solidne narzędzia, które idealnie uzupełnią Twój wędkarsko-turystyczny niezbędnik!
Wysokiej jakości noże wędkarskie to niezbędne wyposażenie wędkarza. Idealne narzędzie na biwak czy wyprawy do lasu, zwłaszcza dla osób ceniących tradycję i naturalne materiałyNiezbędne nad wodą, przy ognisku, podczas posiłku, zawsze warto je mieć pod ręką.                                                                                                                                                                                           
W naszej kolekcji znajdziesz jedynie wyselekcjonowane noże o wielopokoleniowej tradycji (BUCKS). Prawdziwie skandynawską historię zaklętą w nożach MARTTIINI, firmie specjalizującej się w wytwarzaniu tradycyjnych noży nieprzerwanie od 1928 roku oraz  klasykę francuskiego producenta o ponad 100 letniej tradycji - kolekcja OPINEL.
                                                             
Dodatkowo uniwersalne, idealnie wyważone z ostrzem ze stali nierdzewnej noże od RON THOMPSON i RAPALA.                                                                                                                                                                                                                                              
Seria FROSTS MORA to jedne z najlepszych noży myśliwskich w pułapie cenowym do 100 zł na polskim rynku. Od początku pojawienia się są najpopularniejsze, najlepiej sprzedający się, a także jeden z najlepej ocenianych przez użytkowników.
pixelpixelpixelpixel