Czapki, kapelusze

85 produktów

Czapki i kapelusze ochronią przed słońcem, wiatrem i zimnem

Strój wędkarski składa się z wielu elementów, które chronią ciało i sprawiają, że tkwienie w miejscu jest bardziej komfortowe. Jednym z kluczowych elementów ubioru, o którym nie wolno zapominać, jest nakrycie głowy. Czapki i kapelusze chronią przed czynnikami atmosferycznymi, zapewniając odpowiednie warunki w trakcie łowienia. Z nimi niestraszne Ci deszcze, słońce, ani komary, których nad wodą z pewnością nie brakuje.

Osłoń swoją głowę, by czuć się lepiej nad wodą

Taka ochrona, w postaci nakrycia głowy jest niezbędna, gdy spędza się wiele godzin na świeżym powietrzu. Jednak do pełnego komfortu potrzebujesz czegoś więcej. Tkanina, z jakiej uszyte są dostępne u nas czapki i kapelusze są lekkie, szybkoschnące i wytrzymałe, a przy tym odporne na zabrudzenia. Niektóre z produktów posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed promieniowaniem UV. Z pewnością docenisz kapelusze z moskitierą, które z łatwością ochronią Cię przed komarami.

Nakrycia głowy na lato i zimę

W naszym sklepie znajdziesz czapki i kapelusze na każdą porę roku. Ciepłe kominiarki i kominy osłonią nie tylko Twoją głowę, lecz także szyję. Bejsbolówki ze sznureczkiem uchronią Cię przed zgubieniem niezbędnego dodatku. Poza asortymentem kamuflażowym nie brakuje u nas produktów w intensywnych kolorach i w ciekawych wzorach. Przydadzą Ci się one wtedy, gdy zechcesz się wyróżnić. Wybierz swoje nowe czapki i stwórz zestaw na cały rok.
pixelpixelpixelpixel