Karp

169 produktów

Wybór wędziska, kołowrotka, żyłki, przynęty czy innych akcesoriów może przyprawić o zawrót głowy. Każda ryba to przecież różna metoda połowu, do tego jeszcze rodzaj łowiska czy osobiste preferencje wędkarza. Dlatego staramy się wyjść naprzeciw i ułatwić ten skomplikowany wybór. Wystarczy że wybierzesz rybę, która Ciebie interesuje i będziesz miał dostęp do sprzętu spersonalizowanego pod dany gatunek.

Karp - W Polsce wędkarstwo karpiowe ciągle się rozwija i zdobywa coraz większą popularność, a co za tym idzie również bardzo często pojawiają się pytania - jaki sprzęt na karpia jest potrzebny?

Mocne wędki karpiowe wiodących producentów takich jak Prologic, Fox, Shimano, Mikado, Okuma. Kołowrotki również dużo większe i mocniejsze niż zazwyczaj te spotykane na łowiskach. Specjalne rodzaje kulek proteinowych, dumbelsy, pop-upy - wszystko pod metodę włosową. Zanęty z pelletami ukierunkowane pod gusta karpi, jedne z największych ryb słodkowodnych.

Całość dopełnia gama akcesoriów potrzebnych do wiązania najróżniejszych przyponów karpiowych czy całego osprzętu, aby karp bezpiecznie wrócił do wody zgodnie z zasadą złów i wypuść.

pixelpixelpixelpixel