Pinewood

71 produktów

Misją firmy Pinewood jest oferowanie funkcjonalnych produktów o wysokiej jakości w rozsądnej cenie, które przekonująco umożliwią naszym klientom cieszyć się bez przeszkód swoim czasem spędzonym na zewnątrz, w terenie, pomimo złej pogody - wiatru i deszczu.
Pinewood AB oferuje produkty o wysokiej jakości, dobrej funkcjonalności, dobrym dopasowaniu, jak również w doskonałym wzornictwie. Kombinacja ta sprawia, że Pinewood jest wiodącą marką w swoim segmencie rynku odzieży myśliwskiej / wędkarskiej / outdoorowej.

Dla marki Pinewood® niezwykle ważne jest, aby odzież myśliwska, odzież wędkarska i odzież outdoorowa spełniały swoją funkcję i oczekiwania klientów. Kurtki, spodnie, polary, koszule oraz akcesoria powinny zachowywać wysoką funkcjonalność w każdych warunkach atmosferycznych, mieć dopasowany krój oraz ładny, ale także praktyczny wygląd. Odzież Pinewood powinna być również wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Klienci powinni po prostu uzyskać jak najlepszą jakość za swoje pieniądze. To nasze motto!

pixelpixelpixelpixel