Gazy pieprzowe

1 produktów

Gazy pieprzowe – skuteczna forma samoobrony 

Zagrożenie ma to do siebie, że zwykle pojawia się właśnie wtedy, gdy nikt się go nie spodziewa. Z tego względu niemal zawsze warto mieć pod ręką coś, co pomoże w samoobronie. W tej roli idealnie sprawdzają się poręczne miotacze gazu pieprzowego, które z uwagi na niewielki rozmiar, z powodzeniem zmieszczą się w kieszeni, przy pasku, w schowku samochodowym, a nawet w małej damskiej torebce. Gazy pieprzowe szybko paraliżują i obezwładniają napastnikaPodstawową zaletą gazu pieprzowego jest to, że działa on bardzo szybko i niezwykle skutecznie. Jego uwolnienie działa drażniąco na śluzówki. Powoduje ono u napastnika trudności w oddychaniu oraz silne łzawienie i pieczenie oczu. Użyty do samoobrony gaz obezwładnia i paraliżuje, nie sprawiając przy tym bólu. Jego wykorzystanie daje osobie zaatakowanej czas na ucieczkę lub wezwanie pomocy. Ręczne miotacze gazu pieprzowego – przydatne w mieście, w podróży i w tereniePosiadanie poręcznego miotacza gazu pieprzowego to doskonały sposób na to, by zadbać o bezpieczeństwo – swoje i swoich bliskich. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór solidnych gazów w prostych w obsłudze, niewielkich opakowaniach. Proponujemy Ci między innymi sprawdzone produkty marki BALLISTOL. Asortyment obejmuje zarówno gazy w żelu, jak i w chmurze. Nie zabrakło w nim również chusteczek neutralizujących działanie preparatu. Co ważne, oferowane gazy są nietoksyczne i nie działają szkodliwie na zdrowie – zarówno ludzi, jak i zwierząt. Wybierz jeden z naszych miotaczy i zadbaj o swoje codzienne bezpieczeństwo.
Nikt nie zadba o nasze bezpieczeństwo w kryzysowej sytuacji lepiej niż my sami.
Nasza oferta od firmy BALLISTOL to ręczny miotacz gazu pieprzowego w strumieniu i w chmurze.
Produkt ten, używany do samoobrony, nie powoduje bólu, lecz paraliżuje i obezwładnia przeciwnika poprzez wywołanie uczucia pieczenia i trudności w oddychaniu. Powoduje ostre łzawienie i pieczenie oczu. Dająć nam czas na ucieczkę i wezwanie pomocy.                                                                     
Głównym składnikiem substancji drażniącej jest najwyższej jakości czysty syntetyczny gaz pieprzowy. 
Firma IDC używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego - PAVA.                                                                                                       
Pieprz syntetyczny jest już od ponad stu lat używany w medycynie do produkcji maści leczniczych, tak więc można w 100% wykluczyć jego toksyczność bądź jakąkolwiek szkodliwość dla zdrowia zarówno  u ludzi jak i u zwierząt. W tym kierunku zostały dodatkowo przeprowadzone badania w laboratorium chemicznym, które potwierdziły nietoksyczność substancji drażniącej.
    widok
      pixelpixelpixelpixel