Wysyłka 24h Wysyłka 0zł

Echosonda GARMIN GPSMAP 8412 XSV + GT54UHD-TM

 • Urządzenie wielofunkcyjne z jasnym, czytelnym w pełnym słońcu ekranem dotykowym 12 cali FHD.
Czytaj więcej...
Kod produktu: 010-02092-02-GT54
18 600,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
010-02092-02
waga:
2,70kg
wymiary:
30,3 × 21,6 × 7,6 cm
wymiary wyświetlacza:
19,9 × 11,3 cm; przekątna 22,9 cm
rozdzielczość:
1920 x 1080 pikseli
Dostępne warianty
CenaIlość
Echosonda GARMIN GPSMAP 8412 XSV + GT54UHD-TM15121.95

Garmin GPSMAP 8412 XSV to zaawansowana echosonda ploter zaprojektowana specjalnie profesjonalistów wędkarzy i żeglarzy, oferująca niezrównane możliwości nawigacyjne i funkcje sonaru. Wyposażona w wysokiej jakości przetwornik GT54UHD-TM, ta echosonda dostarcza precyzyjne dane o podwodnym środowisku, umożliwiając dokładne namierzenie ryb i struktur dna.

Jedną z głównych cech GPSMAP 8412 XSV jest jej duża i jasna 12-calowy kolorowy dotykowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080.  Dzięki temu użytkownicy mogą wyraźnie oglądać dane sonarowe, mapy nawigacyjne i inne informacje na ekranie. Intuicyjny interfejs zapewnia łatwą nawigację po różnych funkcjach i ustawieniach.

Przetwornik GT54UHD-TM oferuje zaawansowane możliwości obrazowania sonarowego, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć szczegółowe i wyraźne obrazy podwodnego świata. Przetwornik obsługuje technologię Ultra High-Definition ClearVü i SideVü, umożliwiając wizualizację obiektów pod wodą z niespotykaną dotąd klarownością. Można dostrzec ryby, struktury podwodne, a nawet wraki statków w imponujących detalach.

Jeden przetwornik zapewnia obraz w najwyższej dostępnej rozdzielczości z echosond skanujących ClearVü i SideVü oraz niesamowicie wyraźny obraz z tradycyjnej echosondy CHIRP z szeroką wiązką.

Tradycyjna echosonda CHIRP z szeroką wiązką zapewnia niesamowitą rozdzielczość i świetne separacje obiektów.

Korzystaj z niesamowicie szczegółowych obrazów ryb i obiektów znajdujących się nawet do 60 m (200 stóp) pod wodą dzięki echosondzie ClearVü 800 kHz.


Dwie opcje ustawień częstotliwości echosondy SideVü (455/1200 kHz) umożliwiają zwiększony zasięg do nawet 150 m (500 stóp) skanowania.

Łatwa instalacja, niewielkie, uniwersalne urządzenie z uchwytem do montażu na pawęży i na silniku zaburtowym w zestawie.

Niesamowita przejrzystość

Dzięki wbudowanemu modułowi GPS i zaawansowanym funkcjom nawigacyjnym, GPSMAP 8412 XSV umożliwia precyzyjne śledzenie pozycji, tworzenie tras, planowanie podróży i wiele więcej. Można korzystać z różnych map, w tym map Garmin BlueChart g3, które dostarczają szczegółowych informacji o wybrzeżach, portach i innymi punktami orientacyjnymi.

Echosonda Garmin GPSMAP 8412 XSV oferuje również szereg innych funkcji, takich jak sonar HD-ID, obsługa sondy CHIRP, możliwość łączenia z siecią Garmin Marine Network i obsługa NMEA 2000. Użytkownicy mogą również podłączyć urządzenia zewnętrzne, takie jak kamery, urządzenia AIS i inne, aby rozszerzyć możliwości systemu.

Bezpośredni port do obsługi przetwornika Panoptix LVS 12.

Podsumowując, echosonda Garmin GPSMAP 8412 XSV z przetwornikiem GT54UHD-TM to doskonałe narzędzie dla wędkarzy i żeglarzy, które zapewnia zaawansowane funkcje sonaru, dokładną nawigację i wygodę użytkowania. Dzięki tej echosondzie wędkarze i żeglarze będą mieli pełną kontrolę nad podwodnym środowiskiem, co pozwoli im na bardziej udane i satysfakcjonujące przygody na wodzie

Urządzenie wielofunkcyjne z możliwością połączeń

 • Urządzenie wielofunkcyjne z jasnym, czytelnym w pełnym słońcu ekranem dotykowym.
 • Obejmuje przetwornik GT52UHD-TM obsługujący tradycyjną echosondę Garmin CHIRP z szeroką wiązką, echosondy skanujące Garmin CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü oraz jest zgodne z przetwornikami  o szerokim polu widzenia live Panoptix (do nabycia osobno).
 • Fabrycznie załadowana mapa bazowa całego świata; zgodna z BlueChart® g3 oraz zaawansowanymi mapami brzegowymi BlueChart® g3 Vision ze zintegrowanymi danymi Navionics® i technologią nawigacji automatycznej.
 • Zawiera oprogramowanie Quickdraw Contours, dzięki któremu stworzysz swoje własne mapy połowów z izobatami co 30 cm na ekranie podczas wędkowania.
 • Za pomocą wbudowanej łączności Wi-Fi® można sparować urządzenie z aplikacją ActiveCaptain i uzyskać dostęp do map OneChart, danych społeczności Garmin Quickdraw oraz odbierać powiadomienia z telefonu i nie tylko.

Przewaga dzięki urządzeniom Garmin CHIRP

Wbudowane funkcje echosondy obejmują tradycyjną echosondę CHIRP, czyli najbardziej zaawansowaną technologię echosondy dostępną dla wędkarzy i żeglarzy. Tradycyjna echosonda CHIRP zapewnia doskonałą rozdzielczość i rozróżnianie celów, ponieważ skupia jeszcze więcej energii na celu niż tradycyjna echosonda. Urządzenie umożliwia także obsługę tradycyjnej echosondy w połączeniu z silnikami zaburtowymi Minn Kota® i MotorGuide® ze zintegrowanymi przetwornikami.

Wyraźne obrazy echosondy skanującej

Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących Garmin CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod oraz obok łodzi charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. W jednym przetworniku udało się nam wykorzystać technologie tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosond skanujących ClearVü i SideVü.

Funkcja Quickdraw Contours pozwala tworzyć własne mapy

Szybko twórz na ekranie spersonalizowane mapy połowów z izobatami co 30 cm i dostosuj je do swoich potrzeb. Te mapy są Twoje — są Twoją własnością. Możesz zachować dane dla siebie lub też udostępnić je społeczności Quickdraw w usłudze Garmin Connect.

Aplikacja ActiveCaptain zapewnia łączność ze światem

Uniwersalna aplikacja ActiveCaptain jest bezpłatna. Umożliwia zarządzanie urządzeniami pokładowymi z niemal dowolnego miejsca. Tworzy proste, a jednocześnie zaawansowane połączenie pomiędzy zgodnym urządzeniem mobilnym a ploterem nawigacyjnym, mapami i społecznością. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi można sparować urządzenie wielofunkcyjne z bezpłatną aplikacją ActiveCaptain i uzyskać dostęp do usługi OneChart, która umożliwia zakup, aktualizację i pobieranie nowych map. Aplikacja ActiveCaptain zapewnia również dostęp do powiadomień z telefonu¹, społeczności ActiveCaptain, informacji o przystaniach i innych punktach szczególnych, danych społeczności Quickdraw i nie tylko.

Funkcje SailAssist

Obsługa funkcji żeglarskich SailAssist, takich jak layline, ulepszona róża wiatrów, linie kursu kompasowego i kursu nad dnem. Umożliwia szybki dostęp do informacji na temat kąta wiatru rzeczywistego i pozornego, kierunku i dryfu oraz szybkości wiatru rzeczywistego i pozornego. Aby pomóc w uzyskaniu przewagi dzięki maksymalnemu wykorzystaniu siły wiatru, strona z przedregatowymi wskazówkami nawigacyjnymi pokazuje takie informacje jak wirtualna linia startu oraz pola danych pokazujące layline, czas do startu oraz stoper regatowy.

Zwiększ możliwości urządzenia dzięki naszym najlepszym mapom morskim

Pobierz mapy LakeVü g3, LakeVü g3 Ultra, BlueChart g3 lub BlueChart g3 Vision² — wszystkie z danymi od firmy Navionics, technologią nawigacji automatycznej i innymi wspaniałymi funkcjami. Gniazdo na kartę microSD™ umożliwia rozszerzenie pamięci na zakup dodatkowych map. Gniazdo na kartę microSD zapewnia rozszerzalną pamięć umożliwiającą zakup dodatkowych map. Można również kupić mapy OneChart za pośrednictwem aplikacji ActiveCaptain i automatycznie zsynchronizować ze zgodnym ploterem pokładowym bez konieczności korzystania z karty SD.

Obserwuj ryby na bieżąco

Dodaj opcjonalny przetwornik echosondy Panoptix z szerokim polem widzenia i zobacz wszystko, co dzieje się pod łodzią i wokół niej na bieżąco, nawet jeśli łódź stoi w miejscu. Zobacz, jak przynęta się zanurza w odniesieniu do obiektów znajdujących się w wodzie. Obserwuj ruch ryb i ich reakcje na przynętę nawet w promieniu do 30 m od łodzi lub pod nią.

Obsługa sieci NMEA 2000®

Zapewnia obsługę sieci NMEA 2000 między innymi dla danych silnika, czujników, systemu audio FUSION-LINKi autopilotów.

W pudełku:

 • EGPSMAP 8412 XSV
 • Przetwornik GT54UHD-TM
 • Kabel podłączeniowy NMEA 2000®
 • Trójnik NMEA 2000
 • Przewód zasilający
 • Montaż wpuszczany
 • Osłona ochronna
 • Sprzęt
 • Dokumentacja.

 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Co powiesz na..? Produkty podobne
Wysyłka 24h Wysyłka 0zł Echosonda GARMIN GPSMAP 8412 XSVEchosonda GARMIN GPSMAP 8412 XSVGarmin
17 658,00 zł17 927,99 zł
pixelpixelpixelpixel