Pokaz nowości MIKADO TOTAL FISHING na rok 2023 cz.1

2022-09-13
Pokaz nowości MIKADO TOTAL FISHING na rok 2023 cz.1

Mięsisty Roach MFT to guma posiada dużą dbałość o detale realistycznych płoci np. pokrywy skrzelowe, osadzenie oczu czy płetw,  dodając do tego gruby korpus otrzymujemy przynętę znoszącą wiele ataków drapieżników. Przynęta podczas prowadzenia jaki opadu lusterkuje, a dodatkowo posiada szeroko pracujący ogon, którego bicie będzie wyczuwalne na wędzisku. Zbrojenie tych gum systemami dozbrojek pozwoli uzyskać bardzo realistyczną pracę.  Przynęta powstała 4 rozmiarach  8, 12, 15, 18cm i 10 kolorach poczynając od naturalnych po agresywne barwy kuszące do ataku.

Po sukcesie gumy SICARIO ekipa MFT zadała kolejny cios w gusta drapieżników wprowadzając SICARIO PIKE TAIL. Długi, szeroki twisterowy ogon z otworami robi w wodzie duże zamieszanie. Taka konstrukcja spowolniła opad przynęty, co pozwala na lepsze obławianie płytkich miejscówek, jak i dłuższe prowadzenie na zarośniętych spadach. 

Kolejnymi produktami delikatniejsze wkręty do zastosowania z małymi i średnimi gumami. Dodatkowo pojawi się wkręt z klipsem (małą szybkozłączką) do wykorzystania z hakiem offsetowym i najmniejszymi przynętami. Nowe bardzo lekkie wielofunkcyjne to szczypce z serii TQ, przydadzą się np. do cięcia plecionki, zagniatania rurek na przyponach,  zakładania kółek łącznikowych lub wypinania złowionych ryb.  Jaws Invisible leader to materiał przyponowy na duże drapieżniki. Dostępny w grubościach 0,9 i 1mm, pozwoli na budowanie zestawów trolingowych czy przyponów pod jerki. JAWS Invisible leader został pokryty fluorocarbonem dzięki czemu otrzymaliśmy przypon niewidoczny w wodzie i bardziej odporny na przetarcie oraz zęby drapieżników.

Seria wędzisk Trython w nowej szacie graficznej zostanie poszerzona o wędziska spinningowe,  teleskopowe i mocną wędkę spławikową Trython Match Carp do 30g. Wędziska zostały wykonane na lepszych materiałach uzyskujemy w nich lepsze czucie jak i mniejszą wagę. Seria gruntowa Trython  pozostaje bez zmian. Seria spinningów obejmuje 6 wędzisk:

 • Light do 20g,
 • Medium do 30g
 • Heavy Game do 40g i 50g

W teleskopie otrzymamy:

 • Trython Tele Float i Heavy Float,
 • Trython Teley Heavy do 160g typowa gruntówka lub zestaw żywcowy,
 • Trython Pol
 • Trython Bolognese
 • Trython Tele Carp

Całkiem nowa seria wędzisk serii INTRO z dwiema seria spinningów na czułym węglowym blanku typu slim do 30 i 40g, Intro Match 360 ,390 do 25g i mocny Catfish do 500g.

Serie teleskopowe obejmują:

 • Tele Spin
 • Tele Float,
 • Power Float,
 • Power Telerod,
 • Tele Carp

Serie drapieżników wzbogaci nowa linia wędzisk spinningowych Jaws o bardzo szybkich blankach. Blanki zostały wykonane na węglu 30T i uzbrojone w osprzęt Fuji, a dolniki wykończone pianka EVA. Seria Jaws jest dedykowana dla łowiących kołowrotkami, a zwłaszcza zwolenników multiplikatorów 6 modeli od Micro Secret 198 2-10g po 255cm 100g Big Bait Cast.

Uzupełniniem serii JAWS są dwa spinningi rzeczne wykonane na blankach 36T i 40T, wykończone wysokiej klasy korkiem AAA. Wędziska zostały uzbrojone w serię przelotek typu K.

Jaws Light River 285 2-14g o wadze 115g to wędzisko dedykowane do lekkich odmian połowów na rzece. Wędzisko uzyskało szybkie paraboliczne ugięcie pozwalające na zabawę z naprawdę dużymi kleniami czy pstrągami. 

JAWS Victory Distance 285 7-28g o wadze 145g ze sporym zapasem mocy. Victory to dobrze wyważony kij pozwalający na walkę z silnymi rybami nie tylko w rzece.

pixelpixelpixelpixel