Pokaz nowości produktowych FOX AVID FOX RAGE SALMO LEWS MATRIX PRESTON KORUM

2022-09-16
Pokaz nowości produktowych FOX AVID FOX RAGE SALMO LEWS MATRIX PRESTON KORUM

W ubiegłym roku nowością i hitem był namiot FOX Frontier w trzech wersjach, a w trakcie sezonu pojawił się model Camo. Na ten sezon Liski przygotowały poszerzenie komnaty o dostawkę wchodzocą na czaszę namiotu FRONTIER DELUXE EXTENSION SYSTEM. W przypadku modelu XD otrzymujemy mega przestrzeń pozwalającą zaparkować trzy łóżka karpiowe i jeszcze mamy miesce na krzesła. Niestety koszt nie jest mały  - to około 3/4 namiotu Frontier w poszczególnych wielkościach.

FRONTIER XD EXTENSION SYSTEM

Wymiary: 150x270x180cm

FRONTIER X EXTENSION SYSTEM

Wymiary: 150x260x155cm

FRONTIER EXTENSION SYSTEM

Wymiary: 150x250x145cm

Dwa kołowrotki karpiowe z serii XC w rozmiarze 10000 i 14000. Kołowrotki jak zwykle posiadają maślaną pracę i przełożenie z wolna oscylacją. 

Charakterystyka:

 • rozmiar: 10000 XC 
 • pojemność: 0,30 -345m, 0,35 -255m
 • przełożenie: 4,9:1 
 • il. łożysk: 9+1
 • waga: 548g
 • rozmiar: 14000 XC 
 • pojemność: 0,35 -480m, 0,40 -400m
 • przełożenie: 4,5:1 
 • il. łożysk: 9+1
 • waga: 625g

FOX Rod Pod Black Label Complette to kompaktowy stojak o regulowanych nagach i buzzbarach wykorzystujących dobrze znaną serię black label. Co ciekawe Fox proponuje możliwość nabycia samej podstawy do wykorzystnia z zestawami podpórek, które już są na Waszym wyposażeniu.  W zestawie z rod podem otrzymujemy torbę. 

Na rod podzie mniejsza nowości kołowrotek XC 10000

FOX Crimp Pilers to narzędzie do tworzenia przyponów z materailów mono. Szczypce posiadają nacięcia dopasowane do rurek i materiałów z seri FOX. Rurki oraz matriały mono do przyponów posiadają oznaczenia do jakich elementów pasują.  

Aktualnie to jest najwyższa seria wędzisk FOX Horizon X6

Seria Horizon X6 to 8 mocnych wędzisk. Fox przygotował SPOD/MARKERA w dwóch długościach 12ft i 13ft. Dodatkowo bliźnicze wędziska 12ft i 13ft 3,25lbs, 3,5lbs i 3,75lbs w dwóch wersjach różniacych się uzbrojeniem i jakością przelotek.

Nowe podejście do wydajności i szybkości w naszej karpiowej kuchni to naczynia i palnik z serii FOX INFRARED. Specjalna konstrukcja naczyń pozwala dużo szybciej zagotować wodę czy podgrzać jedzenie. Naczynia wyposażone są w grube żebrowane dno z twardego aluminium, pozwalające na skuteczniejszą dystrybucję ciepła. W połączeniu z palnikiem INFRARED STOVE uzyskujemy około 30% oszczędności czasu i gazu w stosunku do tradycyjnych naczyń i kuchenek. Składana rączka zapewnia nam bezpieczeństwo podczas transportu jak i podczas gotowania, że zawartość nawet podczas przypadkowego wywrócenia pozostanie na miejscu.

Naczynia są zaprojektowane bardzo kompaktowo i tak:

 • naczynie 0,65l pomieści złożony palnik Infrared Stove lub butlę gazową 230g
 • naczynie o pojemności 1,25l zmieścić kuchenkę Infrared Stove wraz z butlę gazową 230g lub duża butlę 500g

Oba naczynia posiadają pierścień izolacyjny w kolorze Camo, który można używać podczas gotowania. Palnik z pierścieniem jest idealnie dopasowany do naczyń INFRARED a po zdjęciu będzie pasował do każdego rodzaju naczyń. 

Coś dla miłośników wersji FOX CAMO sygnalizatory Mini Micron X właśnie w tej wersji kolorystycznej.

Sygnalizatory będą dostępne w sprzedaży jako sety:

 • centralka
 • sygnalizator
 • zestaw 2+1
 • zestaw 3+1
 • zestaw 4+1

Nowa seria haczyków Super Wide Gap o szerokim łuku kolankowym i ta sama seria z oczkiem odgiętym na zewnątrz.

Seria haków Wide Gape Long Shank 

Seria pudełek na akcesoria do przyponów w wersji Edges Medium Tackle Box. Pudełko otrzymało bardzo mocny zawias, który utrzymuje wypełnione wieko na poziomie co poprawia pracę nad zestawem jak mamy np. na kolanach. 

Dopracowane zamknięcia nie opadają po otwarciu co pozwala na sprawniejszą pracę z akcesoriami. Pudełko oferowane jest jak w wersji Deluxe z dodatkowymi pudełkami na akcesoria i zwijakami, leadcorów lub bez.

Nowy komplet jesienno-wiosenny Sherpa Tec . Do wyboru mamy kurtkę kangurkę lub z rozpinanym zamkiem i wysokie ogrodniczki. Całość z klejonymi szwami na bardzo wysokiej membranie o wodoodporności 10000

Obie kurtki posiadają wypinany kaptur. Kurtka i spodnie posiadają docieplenie w formie podszycia polarowego typu SHERPA. 

pixelpixelpixelpixel